Diyarbakır Ergani Evde Masaj Su

Kas gevşetme, ağrı azaltma ve stresten kurtulmak için, sıcak taş terapisi son zamanlarda popülerliği artan spa masaj türleri arasında ilk sırada gelmektedir. Diyarbakır ergani evde masaj Eğer bu masaj yöntemini profesyonel ellerde alma imkanınız yok ise, bu tedaviyi evde kendinize uygulamanız da mümkündür.

Yapmanız gerek şey ise sahillerde bulunan ve aşınarak pürüzsüz hale gelmiş olan taşlardan ya da spa merkezlerinin kullandığı, volkanik taşlardan olan bazalt taşları temin etmektir. Çünkü bu taşlar ısıyı daha uzun süre tutmaktadır. Ergani evde masaj Asıl rengi gri olan bu taşlar ısındığında siyaha dönüşmektedir. Taşları temin ettikten sonra doğru bir şekilde sabunlu su ile yıkayarak durulanır. Ardından bir kap içine koyarak beş dakika boyunca kaynatılır ve tekrar durulanır. Diyarbakır ergani evde masaj .

Ağrılı bölgelerinizin tam merkez noktasına, dizlerinizin arkasına, ensenize, stres ve gerginliğe iyi geldiği için kürek kemiklerinin üzerine, alnınıza, avuç içi ya da parmak aralarınıza, ayak tabanlarınıza ve daha bir çok yere uygulanabilir bir masaj türüdür. Süre olarak taşların ısısı kaybolana kadar yani bir kaç dakika vücudunuzda bekletebilirsiniz.