Diyarbakır Lece Masaj Salonu Zi̇nnur

Tarih boyunca insanların rahatsızlıklarını geçirmek için birçok yöntem denenmiştir. Diyarbakır lece masaj salonu Rahatsızlıkları gidermede son yüzyılda kimyasal maddeler kullanılır iken yüzlerce yıl öncesine gidildiğinde çok farklı yöntemler kullanıldığı görülür. Bu yöntemler arasında masaj yöntemleri en çok başvurulan tedavi yöntemi olmuştur. Örneğin ayağın tabanına uygulanan ve adına Refleksoloji adı verilen bir yöntemde ayak tabanı ile organlar arası bağlantılar bulunduğu keşfedilmiş ve ayağın altına tedavi uygulama amaçlanmıştır. Lece masaj salonu

Küçük çocuklarınızda zatürre gibi önemli hastalıklar meydana geldiğinde ilaçların yanında Refleksoloji adındaki masaj yöntemini çocuğunuza uygulattığınızda daha çabuk bir iyileşme gözlemleyebilirsiniz. Kolit hastalığı geçiren çocuklarda bu yöntem uygulandığı zaman çocukların ağlama sürelerinin yarı yarıya azaldığı gözlemlenmiştir. İdrar kaçırma sorunları bulunanlar da bu yöntemin yardımı ile bu rahatsızlıklarından kurtulmaya başlamıştır. Diyarbakır lece masaj salonu .

Lösemi hastaları Refleksoloji tekniğini uygulattığında bulantılarından, kusmalarından ve hastalık nedeniyle oluşan endişelerinden kurtulurlar. Nabızdaki yükselme ve kan basıncının aşırı artması gibi durumları da bu masaj ile engellemek mümkündür. Uygulama, beyin felci yaşayan çocuklarda denendiğinde iyileşme süreçlerinde hızlanma yaşandığını göstermektedir.