Diyarbakır Silvan Evde Masaj Si̇mi̇rna

Faydaları kadar riskleri de olan masaj terapisi masör ya da masözler tarafından yapılmalıdır. Diyarbakır silvan evde masaj Eğitimli bir terapis tarafından uygulanan bu terapi daha güvenli ve amacına uygun olacaktır. Fakat bu terapi herkes tarafından yapılmayacağı gibi herkese de yapılabilecek bir uygulama değildir. Bazı durumlar vardır ki bu kişiler terapi için mutlaka tıp doktoruna danışmalı ve kontrol altından olmalıdır. Silvan evde masaj Mesela teşhisi konuşmayan ağrılar, cilt yanıkları, açık yaralar, kanserli dokular, kan pıhtılaşması olan kişiler, kırık ve çıkıkları olanlar, iltihaplı romatizması olan ya da kemik erimesi olan kişilerin mutlaka doktor kontrolünde bu terapiyi almaları gerekiyor.

Genellikle herhangi bir komplikasyona sebep olmayan masaj, bazı durumlarda uygulama sonrasındaki bir kaç gün içinde ağrıya sebep olabilir. Genel olarak ağrılı veya rahatsız edici olmaması beklenen bu terapi, uygulama yapılan yerde herhangi bir terslik hissedilmesi durumunda hemen masör ya da masöze bildirilmelidir. Diyarbakır silvan evde masaj .

Genellikle masaj sırasındaki basınç şiddetinden oluşan bu ağrılar başka sorunların da habercisi olabilir. Bilinçsizce yapılan bu uygulama nadiren de olsa iç kanamaya, sinirlerde hasara, geçici felce sebep olabilir.