Diyarbakır Sur Evde Masaj Si̇ma

Dünya üzerinde ülkeden ülkeye farklılık gösteren pek çok tarzda ovum terapisi formları bulunmaktadır. Diyarbakır sur evde masaj Bu terapi formlarının her biri metot olarak birbirinden farklı olsa da temel uygulama nedenleri aynıdır. Bu kapsamda masaj terapisi formlarının temel amacının bireylere gerek sağlık açısından gerekse psiko-sosyal açıdan yarar sağlamaktır.

uygulamaları içerisinde en popüler olan yöntem ana vatanı Güneydoğu Asya olan derin doku ovum tekniğidir. Sur evde masaj Bu tekniğin klasik ovum türünden temel olarak farkı seanslarda terapist tarafından daha yoğun baskı uygulanmasıdır. Uygulanan baskı teknikleri ile dokular arasında birikmiş olan enerjinin açığa çıkarılması, kan akışının aktive edilmesi ve kasların gevşetilmesi amaçlanır.

Derin doku masaj tekniği seansları genel itibariyle 60 ile 90 dakika arasında değişmekte olup seans esnasında isteğe bağlı olarak giysilerin çıkarılabileceği gibi iç çamaşırlarla da durabilirsiniz. Diyarbakır sur evde masaj . Bunun yanı sıra seans boyunca çıplak kalarak sizin için özel olarak ayrılmış çarşaf ile örtünebilirsiniz. Kronik bir eklem ya da kas rahatsızlığınız bulunuyorsa bu terapi türünü tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır.